Čistící stroje, úklidová technika - firmy

Firmy 130 z 207

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy Jana Procházková Černá - sdružení Mýval

Sdružení Mýval

A-rank 81

Prodáváme čisticí a úklidové stroje Nilfisk Alto, úklidové vozíky Eastmop, ruční techniku UNGER, čisticí chemii Cleamen. Zajišťujeme záruční servis na všechny stroje, které sami prodáváme. Pozáruční opravy provádíme i na dříve vyráběné stroje WAP, WAP Alto a ALTO. Jsme schopni opravit vysokotlaké čističe K..

Nabídka: Prodej náhradních dílů WAP a Nilfisk Alto, Unašeč padů 430 mm (17") pro podlahový mycí stroj, Půjčovna čisticích a úklidových strojů WAP a Nilfisk Alto, více..

Kontakt www.myval.cz - Býšť

Logo firmy VHV real, spol. s r.o.

VHV real, spol. s r.o.

A-rank 73

Zajišťujeme komplexní dodávku, realizaci a servis centrálního vysávacího systému ELEK TRENDS. Výhodou je vysoký sací výkon, účinná a hygienická filtrace. Další výhodou centrálního vysávacího systému je, že systém v podstatě nevyžaduje údržbu.

Kontakt www.vhvreal.com - Dobronická 1257, 148 00 Praha-Kunratice

Logo firmy Eastmop MB

Eastmop MB

A-rank 68

Prodáváme úklidové vozíky, profi a průmyslové vysavače, úklidové stroje, kvalitní okenářské nářadí Lewi (stěrky, teleskopy – i průtočné, škrabky aj.), systém PuraQleen pro mytí demineralizovanou vodou ve výškách až do 18 metrů, široký sortiment mopů, padů, pomůcek pro hygienický sběr odpadků, úklidovou chemii aj. ..

Kontakt www.prouklid.cz - Na Celně 520, 293 01 Mladá Boleslav

Logo firmy GRATIA, s.r.o.

GRATIA, s.r.o.

A-rank 64

Prodej autokosmetiky, náplní do mycích linek, průmyslových detergentů. Čistící a úklidová technika.

Kontakt Kníničská 144, 664 81 Ostrovačice

Logo firmy Kränzle spol. s r. o.

Kränzle spol. s r. o.

A-rank 62

Generální zastoupení firem Kränzle a Columbus v ČR. Profesionální zametací, parní, čistící stroje a úklidová technika dalších firem Unger, Soteco, Vikan, Chemfuture, 3M, R+M, Oertzen, Signum, Kiekens. Chemické čistící a konzervační prostředky.

Kontakt www.kranzle.cz - Sportovní 13, Karlovy Vary, 36009

Logo firmy není k dispozici

PULITECH - Ing. František Čech

A-rank 59

Dovoz, prodej, půjčování čistící a úklidové techniky. Vysavače - komerční, průmyslové, speciální, s vodním filtrem, parní čističe, díly a příslušenství. Podlahové mycí stroje, zametací stroje, stroje na čištění koberců, vysokotlaké čistící stroje, malá úklidová technika a čistící prostředky. Trakční baterie a nabíje..

Kontakt www.pulitech.com - Dolní náměstí 254, 396 01 Humpolec

Logo firmy není k dispozici

Fispogroup - čistící technika

A-rank 55

Firma Fispogroup se řadí mezi nejvýznamnější, neustále se dynamicky rozvíjející dodavatele profesionální úklidové techniky. Na základě dlouholetých zkušeností výrobců a léty prověřené kvality výrobků se podařilo vytvořit ucelený sortiment zařízení, vhodný téměř do všech průmyslových provozů. Fispogroup s.r.o nabíz..

Kontakt www.fispo.cz - U rakovky 716, 148 00 Praha 4 - Kunratice

Logo firmy není k dispozici

PROMOS trading spol. s r.o.

A-rank 51

Projekce, prodej, montáž a servis gastronomických a prádelenských provozů. Projekční a inženýrská činnost: zpracování studií, dispozičních návrhů nebo kompletních projektů (pro stavební povolení, pro realizaci stavby, pro výběr dodavatele) gastronomických, potravinářských a prádelenských provozů; odborná pomoc a ..

Kontakt www.promos-trading.cz - Karolíny Světlé 1638/28a, 736 01 Havířov-Podlesí

Logo firmy není k dispozici

CHEVAK Cheb, a.s.

A-rank 49

Smyslem a základním posláním naší společnosti je služba veřejnosti v oblasti zásobování pitnou vodou, odvádění a čištění odpadních vod. Vždy usilujeme o kvalitní a hodnotné služby, dosahované uplatňováním nejnovějších poznatků vědy, moderních technologií, aktivního personálního řízení a důsledného ekonomického ..

Kontakt www.chevak.cz - Tršnická 4/11, 350 11 Cheb

Logo firmy není k dispozici

M. A. C. progress, s. r. o.

A-rank 48

M.A.C. progress, s.r.o. je ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem průmyslových vysavačů. Vznikla v roce 2004, přeměnou z obchodní firmy fungující od roku 1992. Čerpá tak z několikaletých zkušeností svých zakladatelů v tomto oboru. Díky jejímu vzniku se podařilo dát naší práci solidní základ, pr..

Kontakt www.macprogress.eu - Václava Balého 25/1, 153 00 Praha-Radotín

Logo firmy není k dispozici

WH PROGRES, s.r.o.

A-rank 47

Prodáváme čistící a úklidovou techniku. Nabízíme suché i mokré vysavače, extraktory, kabelové či bateriové mycí stroje včetně servisní techniky.Firma WH Progres s.r.o. zajišťuje prodej kompletního sortimentu firmy Numatic (Anglie). Nabízíme: * Servisní a úklidové vozíky *Vysavače na suché vysávání ..

Kontakt www.whprogres.cz - Poděbradova 238, 357 35 Chodov

Logo firmy není k dispozici

Floorpul Czech Republic a.s.

A-rank 47

Prodej, servis, pronájem profesionální úklidové techniky belgického výrobce společnosti Floorpul International N.V. Naše společnost nabízí kompletní sortiment úklidové a čistící techniky a to: podlahové mycí stroje vysavače průmyslové vysavače jednokotoučové stroje drhnoucí stroje leštící stroje podlahové či..

Nabídka: Prodej, servis, pronájem úklidové a čistící techniky., více..

Kontakt www.floorpul-czech.com - U Plynárny 1290/99, 101 00 Praha 10 - Michle

Logo firmy není k dispozici

ZEMPLAST N.B. s.r.o.

A-rank 46

Výroba čistíren a úpraven vod od 3 do 3000 evidovaných obyvatel. Nabízíme : Plastové septiky, filtry, kalojemy, vodojemy, čerpací šachty, revizní šachty, měrné šachty, vodoměrné šachty, expanzní nádrže, lapače tuků, kontejnery pro filtry CINIS s příslušnými rozdělovacími a slučovacími objekty. Plastové vzducho..

Kontakt www.zemplast.cz - Husovo nám. 195, 378 33 Nová Bystřice

Logo firmy není k dispozici

Sekerka Zdeněk Ing. - ADOS

A-rank 45

· Domovní čistírny odpadních vod DC (kapacita 2 – 25 E.O.) · Čistírny odpadních vod pro hotely, pečovatelské domy, satelitní městečka apod. (kapacita 50 – 500 E.O.) · Čistírny odpadních vod pro obce a města (kapacita 500 – 10 000 E.O.) · Rekonstrukce stávajících čistíren o..

Kontakt www.adosgroup.cz - 569 43 Jevíčko

Logo firmy není k dispozici

čistící textilie radek kadlec

A-rank 45

Prodej čistící textil čistíci hadry pro strojírenství určené na čištění strojů a zařízení kde se vyskytují zejména mastné nečistoty pouze savý a čistý doprava zdarma www.cisticitextilie.cz tel 603493958

Nabídka: prodám oběhováé čerpadlo vilo, prodám oběhové čerpadlo NTR, více..

Kontakt www.cisticitextilie.cz - hviezdoslavova 917,753 01 Hranice

Logo firmy není k dispozici

Václav Kraus - UNIS čistící textil

A-rank 45

Čistící textil a hadry. Zpracování a prodej čistícího textilu k čištění rukou, výrobků, strojů, nástrojů, součástek, apod. Savý a čistý materiál. Vhodný pro výrobní provozy a dílny nejrůznějšího zaměření.

Kontakt www.cisticitextil.cz - Šunychelská 1159, 73581 Bohumín

Logo firmy není k dispozici

Alfared, s.r.o.

A-rank 45

Jsme firma zabývající se prodejem filtračních technologií, které jsou určeny jak ke všednímu domácímu využití, tak i pro průmyslové provozy. Jelikož spolupracujeme s celou řadou soukromých instalatérů a instalatérských firem, nemusíme v cenách našich produktů promítat vysoké provize obchodních zástupců a proto se..

Kontakt www.alfared.cz - Kollárova 312/10, 284 01 Kutná Hora-Vnitřní Město

Logo firmy není k dispozici

Gastrostyl

A-rank 45

Vybavení pro restaurace, jídelny a stravovací provozy. Nabízíme konvektomaty, fritézy, sporáky, salamandry, grily, vodní lázně, myčky a další stroje a nerezový nábytek. Sortiment zahrnuje nabídku drogerie a profesionální chemie pro kompletní hygienu.

Kontakt www.gastro-styl.cz - Mladé Buky čp. 426

Logo firmy není k dispozici

TRE'D, společnost s ručením omezeným

A-rank 44

Společnost s ručením omezeným se základním jměním 200.000,- Kč. Společnost byla založena dne 18.12.1991. V současné době je společnost řízena jediným společníkem a jednatelem. Petr Strejc je jednatel a 100% vlastník. Společnost získala v roce 2008 od Sdružení českých spotřebitelů,o.s. cenu „ SPOKOJEN..

Kontakt www.tred.cz - Klicperova 393/10 , 415 02 Teplice

Logo firmy není k dispozici

Král obchodní centrum s.r.o., Kutná Hora

A-rank 43

Prodej chemických přípravků na mytí automobilů a jiných čistících prostředků. Prodej čistící techniky a vysokotlakých zařízení. Partner společnosti Kranzle

Kontakt www.kral.cz - Kollárova 311, 284 01 Kutná Hora

Logo firmy není k dispozici

SINEKO Engineering s.r.o.

A-rank 43

Vyrábíme jímky, žumpy, plastové nádrže, měrné šachty, septiky, vodojemy, odlučovače tuků a odlučovače ropných látek. Provádíme montáž a servis pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, septiky, jímky, žumpy, nádrže, ČOV, odlučovače. SINEKO Engineering s.r.o. je spolehlivá, procesně řízená společnost s trvalý..

Kontakt www.sineko.cz - 720 00 Ostrava

Logo firmy není k dispozici

LIDRONE, spol. s r.o.

A-rank 43

Společnost LIDRONE spol s.r.o. je ve stoprocentním majetkovém podílu společnosti SITA CZ a.s. Hlavním oborem činnosti společnosti je zajišťování komplexních služeb nakládání s odpady vznikající při činnostech právnických či fyzických subjektů a provoz skládky odpadů Flora Břasy. ISO/IEC 27001 Spole..

Kontakt www.lidrone.cz - Španělská 10/1073, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Logo firmy není k dispozici

W.P.E. a.s.

A-rank 42

Zakládajícími členy této společnosti jsou firmy dlouhodobě pracující v oblasti povrchových úprav a čistění odpadních vod. V současné době jsme schopni Vám navrhnout, vyprojektovat ( včetně stavby), vyrobit a dodat a následně i servisně udržovat jakoukoliv technologii čištění odpadních vod. Pro tyto aktivity disp..

Kontakt www.wpe.cz - Podnikatelská 565 (Areál VÚ Běchovice 10A) 190 11 Praha-Běchovice

Logo firmy není k dispozici

Alinar - ruční elektrické nářadí

A-rank 42

E-shop s profi nářadím známých značek ( Collomix, DeWalt, Milwaukee, AEG, Rems, Brennenstühl, Tona Expert, Bahco, Kränzle, Stanley, Proxxon, Wera, Reca, Master a další...). Můžete u nás zakoupit zakrývací plachty s oky firmy Den Braven, vodováhy Horizont a v hobby třídě zastupujeme značky Honiton, Jobi Pr..

Kontakt www.alinar.cz - Pod Lipou 1657,Hořice,508 01

Logo firmy není k dispozici

Městská prádelna a čistírna Valašské Meziříčí, a.s.

A-rank 41

Městská prádelna a čistírna Valašské Meziříčí a.s. vznikla dne 30.11.1993, vkladem majetku města Valašské Meziříčí do prádelny a čistírny. Základní jmění společnosti činí: 40.264.000 Kč Počet akcií: 40.264 ks akcie na jméno v listinné podobě Vlastník 100 % akcií: město Valašské Meziříčí Rozhodnutím ..

Kontakt www.pradelna-vm.cz - Hranická 814, 757 01 Valašské Meziříčí

Logo firmy není k dispozici

SAVE CZ s.r.o.

A-rank 41

PROVÁDÍME: * EKOLOGICKÉ PRÁCE A SANAČNÍ PRÁCE o naše společnost se řídí heslem „S námi chráníte přírodu“. * STAVEBNÍ PRÁCE o průmyslové stavby, o rekonstrukce staveb, o fasádní a zateplovací systémy, o kanalizace. * VEŠKERÉ ZEM..

Kontakt www.savesro.cz - Rváčovská 391, 539 01 Hlinsko

Logo firmy není k dispozici

VAX spol. s r.o.

A-rank 41

Řada VAX pro domácnost a kancelářské prostory nabízí široký sortiment kvalitních strojů s variantami hloubkového čištění, mytí, vysoušení a vysávání koberců i pevných ploch. Přístroje poskytují svým uživatelům záruku rychlosti a dokonalosti úklidu i dlouhodobou životnost.Řada VAX Profi, uzpůsobená větší náročnosti ..

Kontakt www.vax-cr.cz - Chlumecká 765/6, Praha 14 198 00 Praha

Logo firmy není k dispozici

Centrum úklidové techniky

A-rank 41

Prodej strojů Kärcher,Stihl,BKF, servis, půjčovna strojů, úklid firem a domácností,prodej drogerie Madel, výstavba automyček Autovitamin.

Nabídka: 1+1 v Písečné u Jeseníku, 3+1 ve Zlatých Horách - 82m2, Bezkontaktní samoobslužná automyčka, více..

Kontakt www.strojeprofi.cz - Opavská 20 Krnov

Logo firmy není k dispozici

UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA a.s.

A-rank 40

Akciová společnost Univerzální čistá voda, a. s. je poradenskou, konstrukční a dodavatelskou firmou filtrů a zařízení na úpravu vody. Byla založena v roce 1990. Po sdělení Vašeho požadavku Vám navrhneme, dodáme, namontujeme a uvedeme do provozu nejvhodnější systém na úpravu vody.

Kontakt www.ucv.cz - 155 21 Praha-Zličín

Logo firmy není k dispozici

STENO CZ s.r.o.

A-rank 40

Prodej průmyslových armatur, vodovodních baterií a zařízení na úpravu vody. Zajišťování návrhů koupelen. Firma byla založena v roce 1992. V roce 1997 se přestěhovala do vlastního areálu v Mikulovicích u Pardubic. Z důvodů stáleho rozšiřování sortimentu byla v roce 2005 dokončena výstavba nové haly. V s..

Kontakt www.steno.cz - Hybešova 266/25, 602 00 Brno-Staré Brno

Firmy 130 z 207

Poslední hledané firmy z rubriky Čistící stroje, úklidová technika

 

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor