Použité stroje - firmy

Firmy 130 z 173

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy INLešení.cz - prodej trubkového lešení

INLešení.cz - prodej trubkového lešení

A-rank 87

Firma INLešení.cz se zaměřuje na prodej trubkového lešení. V naší nabídce najdete jak nové lešení, tak i použité trubkové lešení. Nabízíme také kompletní lešenářský servis - stavbu lešení, prodej, dopravu a poradenství. Lešení dodáváme po celé ČR.

Nabídka: Trubkové lešení - 400m2 - velmi dobrý stav, Prodám komponenty na trubkové lešení, Trubkové lešení - sada 50m2, více..

Kontakt inleseni.cz - Bělehradská 858/23 Praha 12000

Logo firmy VIVA - manipulační technika s.r.o.

VIVA - manipulační technika s.r.o.

A-rank 100

Nabízíme Prodej nové , zánovní a použité vysokozdvižné vozíky a veškeré manipulační techniky v zastoupení TOYOTA, BT, LINDE, JUNGHEINRICH, Clark, ASW TAILIFT Group, plošinové el.vozíky, tahače, minibusy pro letiště el.spec. SIMAI atd.v provedení diesel, elektro, benzin, LPG, hybrid a značek. Úprava do e..

Nabídka: vysokozdvižný vozík JUNGHEINRICH EFG-DH 12,5, vysokozdvižný vozík JUNGHEINRICH EFG V20, vysokozdvižný vozík JUNGHEINRICH EFG 425, více..

Kontakt www.viva-manipulacni-technika.cz - Terezínská 86, Lovosice

Logo firmy ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o.

ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o.

A-rank 94

Již více jak 20 let provádíme: Prodej nových nakladačů NOVOTNÝ, LiuGong, JCB Repasované stroje Locust, UNC, UNK, UNO, UN, DH Přídavná zařízení Stavební technika Belle Půjčovna strojů Dopravní a zemědělská technika ZDT Prodej ND Generální opravy strojů Servis strojů po celé ČR a SR Jeřábnické p..

Kontakt www.zts-jh.cz - Jarošovská 840 / II Jindřichův Hradec

Logo firmy Jana Procházková Černá - sdružení Mýval

Sdružení Mýval

A-rank 81

Prodáváme čisticí a úklidové stroje Nilfisk Alto, úklidové vozíky Eastmop, ruční techniku UNGER, čisticí chemii Cleamen. Zajišťujeme záruční servis na všechny stroje, které sami prodáváme. Pozáruční opravy provádíme i na dříve vyráběné stroje WAP, WAP Alto a ALTO. Jsme schopni opravit vysokotlaké čističe K..

Nabídka: Prodej náhradních dílů WAP a Nilfisk Alto, Unašeč padů 430 mm (17") pro podlahový mycí stroj, Půjčovna čisticích a úklidových strojů WAP a Nilfisk Alto, více..

Kontakt www.myval.cz - Býšť

Logo firmy MT-CNC Tvářecí stroje

MT-CNC Tvářecí stroje

A-rank 80

Firma MT-CNC Tvářecí stroje Vám nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti servisu, prodeji nových i použitých tvářecích strojů se zárukou, výrobou a opravami tvářecích nástrojů a střižných nožů a příslušenství.

Nabídka: Servoelektrický ohraňovací lis řady PE, Hydraulický ohraňovací lisy model PSC-GREEN DRIVE, Hydraulický ohraňovací lisy model PS-C, více..

Kontakt www.tichystroje.cz - Šošůvka 48

Logo firmy VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

A-rank 78

Největší prodejce použité manipulační techniky v České Republice. 700 vysokozdvižných vozíků skladem. Solidnost a profesionalita. VZV značek: Linde, Jungheinrich, Desta, Still, Toyota, Hyster.

Nabídka: Vysokozdvižný vozík TOYOTA 02-8FDF18 /11412/, Vysokozdvižný vozík YALE GLP 20SVX /12085/, Vysokozdvižný vozík LINDE H 30 T /12024/, více..

Kontakt www.vzv.cz - Červená Voda 298, 561 61

Logo firmy PANAS, spol. s r.o.

PANAS, spol. s r.o.

A-rank 77

Za svou téměř dvacetiletou životní dráhu si společnost vybudovala renomé jako spolehlivý partner s působností po celé České republice. Moderní obchodní a servisní střediska naleznete v Praze, v Kostelci nad Orlicí, v Brně a v Babicích u Uherského Hradiště. Šíře sortimentu pokrývá prakticky všechny požadavky dřevoo..

Kontakt www.panas.cz - Jordánská 978, 198 00 Praha 14 - Kyje

Logo firmy A-Z Stroje, spol. s r.o.

A-Z Stroje, spol. s r.o.

A-rank 75

Prodejní sklad použitých obráběcích a tvářecích strojů na kov. Na ploše 2000m najdete cca 300 strojů na kov a jejich příslušenství. Stroje jsou dodávány po kontrole tak, aby bylo možno je okamžitě nasadit do výroby.

Nabídka: Šroubový kompresor, Ohraňovací lis GUERR 160/3000, Soustruh SUI 50/1000, více..

Kontakt www.azstroje.cz - Podnikatelská 586, 190 11 Praha 9-Běchovice

Logo firmy Vysokozdvihy Bláha Milan

Vysokozdvihy Bláha Milan

A-rank 73

Prodej použitých vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Servis vzv Desta a Balkancar. Výkup všech značek vysokozdvižných vozíků i jiné techniky. Technické kontroly.

Nabídka: Vysokozdvižné vozíky za nízké ceny doprava do 100 km ZDARMA, Vysokozdvihy - nejnižší ceny v ČR, více..

Kontakt www.vysokozdvihy.cz - Valdštejnská 950, Doksy, 472 01

Logo firmy DAGROS, s.r.o.

DAGROS, s.r.o.

A-rank 72

Jsme obchodní organizace, založená v roce 2003 s cílem nabízet zemědělským podnikům a farmám kvalitní stroje, servis a široký sortiment náhradních dílů.

Nabídka: DAGROS - mulčovače, krmné vozy, manipulátory, mobilní haly.., více..

Kontakt www.dagros.cz - 9. května 71, 289 21 Kostomlaty nad Labem

Logo firmy Technika pro farmu

Technika pro farmu

A-rank 72

Prodej a servis nové a použité zemědělské techniky, hydraulických rozvaděčů, příslušenství, náhradních dílů.

Nabídka: Hydraulický rozvaděč s joystickem a třetí funkcí, Hroty - špice pro nosič balíků 1 100 mm, s pouzdrem - sada, Maják magnetický 12 V, nový, více..

Kontakt www.technikaprofarmu.cz - Jankov 8, 257 03

Logo firmy Tomáš Pavel stroje a zařízení, spol. s r.o.

Tomáš Pavel stroje a zařízení, spol. s r.o.

A-rank 70

Obchod s moderními použitými kovoobráběcími a tvářecími stroji. Velký výběr konvenčních i CNC strojů z našeho skladu, kdy jsou všechny stroje zapojené a připravené k předvedení. Další stroje zajistíme dle vašich požadavků - volejte +420 602 200 943. Dodávky včetně montáže a uvedení do provozu, servis, dodávky n..

Nabídka: TOS/INTOS FNGJ 32 - teleskopické kryty, TOS FN32/FN40 - vratná pružina pinoly, INTOS FNGJ 20, rok výroby 2000, více..

Kontakt www.machinetools.cz - Na Máchovně 1270, 266 01 Beroun - Město

Logo firmy STARLIFT s.r.o.

STARLIFT s.r.o.

A-rank 68

Prodej, servis, pronájem strojů Caterpillar a Atlet. Manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, zakladačů, ještěrek. Repasované a použité VZV (CAT, Desta, BLR).

Nabídka: Maximal FD25T-MWE3, Maximal FD35T-MWE3, Maximal FD18T-MWC3, více..

Kontakt www.starlift.cz - Na Chalupách 196, 735 51 Bohumín-Pudlov

Logo firmy JOCOB spol. s r.o.– náhradní díly a prodej strojů JCB

JOCOB spol. s r.o.– prodej, pronáje a servis strojů JCB + ND

A-rank 67

Servis stavebních strojů, originální náhradní díly JCB a příslušensttví, prodej, pronájem a servis všech typů strojů značky JCB – stavební, zemní, zemědělské, nové, zánovní, použité, kolové, pásové, rypadlonakladače a traktorbagry JCB 2CX, JCB 3CX, JCB 4CX, midi a minirypadla JCB 8014, JCB 8016, JCB 8..

Nabídka: JCB 8025 ZTS 2011 - Top stav, Originální kladiva JCB 386Q, 495Q, 496Q, JCB 3CX ECO 2011 + klimatizace, více..

Kontakt Pardubická 706, 50346, Třebechovice pod Orebem

Logo firmy STAVCAR, s.r.o.

STAVCAR, s.r.o.

A-rank 64

Nakupujeme a prodáváme použité kovoobráběcí a tvářecí stroje, zejména stroje na ozubení, soustruhy, brusky, frézky, vyvrtávačky a vrtačky. Sklad strojů máme v Přerově. Zajišťujeme demontáž, montáž, přepravu, servis a modernizace CNC strojů.

Nabídka: Vrtačka radiální VO 50, Soustruh svislý- karusel SKJ 10B, Radiální vrtačka VO 63, více..

Kontakt www.stavcar.cz - Kojetínská 358/71, 750 02 Přerov I-Město

Logo firmy není k dispozici

Radek Škoda

A-rank 52

Vítáme Vás na našich internetových stránkách. Nabízíme PRODEJ-VÝKUP-ZPROSTŘEDKOVÁNÍ - stavební, manipulační, zemědělské a lesní techniky, obráběcích strojů, motorů, dílenského vybavení provozoven. Prodej nových a bazar stavebních strojů. Nabídka náhradních dílů. Prověřené stroje od nás!

Nabídka: Vysokozdvižný vozík ZTS ND 09-31 4x4,r.v. 1990,, Jeřábové paletizační vidle- samovyvažovací,, Disk o rozměru 9,00-15,3 nový, více..

Kontakt www.rs-stavebnistroje.cz - Jablonec nad Nisou

Logo firmy není k dispozici

J.A.M.COM BANKOVNI TECHNIKA.CZ

A-rank 50

Prodej a servis bankovní techniniky - počítačky bankovek a mincí, UV lampy a testery bankovek. Montáž a servis elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů

Nabídka: Počítačka bankovek, Počítačka mincí, Počítačka bankovek, více..

Kontakt www.bankovnitechnika.cz - Machkova 587/42

Logo firmy není k dispozici

CB Point s.r.o.

A-rank 50

Vítáme Vás na stránkách i - bazaru MALÝ HOSPOPODÁŘ, na kterých Vám nabízíme použité a repasované stroje pro Vaše hospodářství, malou farmu, zahradu nebo dům.. Stroje v naší nabídce pocházejí od našich partnerů v Německu a Rakousku. Součástí našich služeb je také možnost výhodného financování ve spolupráci s naš..

Kontakt www.malyhospodar.cz - Hůry 48 373 71 Rudolfov u Českých Budějovic

Logo firmy není k dispozici

Vrbka - Strojní vybavení

A-rank 49

Prodej stavební techniky a strojního vybavení, značek Kipor, Kama a Husqvarna. Prodáváme Vibrační desky, vibrační pěchy, vibrátory betonu, vibrační lišty, hladičky betonu, motory, elektrocentrály, sněžné frézy, řezačky betonu a asfaltu, diamantové kotouče, čerpadla s vlastním agregátem, halogenové světla, infračerv..

Nabídka: VRBKA - STROJNÍ VYBAVENÍ, více..

Kontakt www.strojnivybaveni.cz - Lipová 27, Hať 74716

Logo firmy není k dispozici

Viacar - kračejici bagry

A-rank 48

Kráčející bagry Kaiser, Menzi Muck, Euromach, prodej stroju, nahradni dily, vybavy, servis. Galerie, informace, nabidky.

Nabídka: Kráčivý bagr Kaiser S2-4 Telefuss, Kráčivé rypadlo Euromach 9000 4WD, Kráčivé rypadlo Menzi Muck A71 T2 M, více..

Kontakt www.viacar.cz - Bernartice 210

Logo firmy není k dispozici

Manipulační technika Toyota

A-rank 47

Manipulační technika Toyota a skladová technika BT. Prodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, retraky, VNA a další. Pronájem i servis veškeré manipulační techniky. Nabízíme také školení řidičů manipulační techniky a zkoušky pro získání řidičského průkazu na vozík.

Nabídka: Použitý vychystávací vozík BT OME100M, Použitý ruční vysokozdvižný vozík BT SSE160, Použitý ruční vysokozdvižný vozík BT SPE125, více..

Kontakt www.toyota-forklifts.cz - K Vypichu 1049, 252 19 Rudná, Česká republika

Logo firmy není k dispozici

Prodej použitých obráběcích strojů, příslušenství aj...

A-rank 45

Prodej použitých obráběcích strojů , Výkup a likvidace dílen, výdejen, strojních a kovoobráběcích firem. Zprostředkování prodeje, komisní prodej.

Nabídka: Ohýbačka plechu 1000/2 a další, Ohýbačka plechu, Nůžky profilové NPM 10, více..

Kontakt Frýdek-Místek

Logo firmy není k dispozici

ARMYVÝPRODEJ - ARMYSHOP

A-rank 45

Nakupujeme a prodáváme vojenskou techniku a vozidla, armádní materiál, army a outdoor zboží. Provádíme výprodej zásob z armádních skladů. Provozujeme armyshop. Pořádáme akce s vojenskou technikou.

Kontakt www.armyvyprodej.cz - Pražská 1028/62, Hořovice

Logo firmy Ladislav Loutchan

Ladislav Loutchan

A-rank 45

Prodej, nákup, zprostředkování použitých obráběcích a tvářecích strojů

Nabídka: Frézky - univerzální FNGJ 32, Vodorovné vyvrtávačky - stolové W 100,, drátové řezačky ALPHA 0 i E, více..

Kontakt Na Bojišti 34

Logo firmy není k dispozici

Jan Kyncl - K - SERVIS

A-rank 42

Náku a prodej obráběcích a tvářecích strojů

Kontakt www.kstroje.cz - Úpská 551, 54102 Trutnov 4

Logo firmy není k dispozici

OLIMET

A-rank 42

Producent ładowaczy czołowych. Firma powstała w 2007 roku. Profil firmy oparty jest na szeroko pojętej obróbce stali dla produkcji rolnej, ogrodniczej i budowlanej. Wiodącymi w naszej produkcji są przede wszystkim Ładowacze czołowe do ciągników rolniczych i ogrodniczych. Poza tym firma zajmuje się wykonaniem tu..

Kontakt www.olimet.eu - Rakoniewice

Logo firmy není k dispozici

Komunální technika - AGROMEP s.r.o.

A-rank 41

Prodej a servis zemědělské,komunální,zahradní techniky a dřevoobráběcích strojů:malotraktory,sekačky,obraceče a shrnovače,drtiče větví atd.+ náhradní díly VARI,MF 70,STARJET,TZ4-K14 ad. Kompletní sortiment dřevoobráběcích strojů ROJEK .

Nabídka: Náhradní díly MF 70 , VARI, STARJET,Briggs-Stratton,ABG, Lesnické navijáky - sleva 10 %, Drtiče větví -sleva 10 %, více..

Kontakt www.agromep.cz - J.Želivského 35 , 403 22 Ústí nad Labem

Firmy 130 z 173

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor